Used Forklifts & Equipment
Filter Results
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
KARCHER BD7075W
# H20597
$9,000 +gst
| Type: | SWEEPERSCRUBBER |
|---|---|
| Fuel Type: | BE |
| Location: | QLD |
| Hours: | 16 |
HYSTER H1.8XT
# H20230
$23,500 +gst
| Type: | IC CBAL 1800 |
|---|---|
| Height: | 4825 mm |
| Capacity: | 1800 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | QLD |
| Hours: | 2,875 |
DINGLI BT16RT
# H20204
$67,500 +gst
| Type: | BOOM STRAIGHT |
|---|---|
| Capacity: | 250 kg |
| Fuel Type: | Diesel |
| Location: | QLD |
| Hours: | 202 |
HYSTER H1.8XT
# H17691
$21,500 +gst
| Type: | IC CBAL 1800 |
|---|---|
| Height: | 4825 mm |
| Capacity: | 1800 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | QLD |
| Hours: | 2,656 |
HYSTER H1.8XT
# H17690
$21,500 +gst
| Type: | IC CBAL 1800 |
|---|---|
| Height: | 4825 mm |
| Capacity: | 1800 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | QLD |
| Hours: | 3,269 |
HYSTER H3.0XT
# H15636
$14,500 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4510 mm |
| Capacity: | 3000 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | QLD |
| Hours: | 8,249 |
HYSTER H1.8TX
# H10101
$13,750 +gst
| Type: | IC CBAL 1800 |
|---|---|
| Height: | 4790 mm |
| Capacity: | 1800 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | QLD |
| Hours: | 4,000 |
HAULOTTE HS15E
# H19167
$70,000 +gst
| Type: | SCISSOR ROUGH TERRAIN |
|---|---|
| Capacity: | 250 kg |
| Fuel Type: | BE |
| Location: | QLD |
| Hours: | 163 |
COMBILIFT C4000
# H13225
$52,500 +gst
| Type: | MULTI DIRECTIONAL |
|---|---|
| Height: | 6000 mm |
| Capacity: | 4000 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | QLD |
| Hours: | 4,485 |
COMBILIFT CB3000
# H12525
$40,000 +gst
| Type: | MULTI DIRECTIONAL |
|---|---|
| Height: | 4000 mm |
| Capacity: | 3000 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | QLD |
| Hours: | 6,330 |
HYSTER H50CT
# H4065Q
$13,500 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4775 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | QLD |
| Hours: | 3,073 |
HYSTER H2.5XT
# H14704
$16,000 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 5645 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | QLD |
| Hours: | 5,738 |
HYSTER J3.0XN
# H12654
$15,850 +gst
| Type: | BE 4 WHEEL |
|---|---|
| Height: | 4610 mm |
| Capacity: | 3000 kg |
| Fuel Type: | BE |
| Location: | QLD |
| Hours: | 4,345 |
HYSTER H2.5TX
# H11852
$16,150 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 5297 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | QLD |
| Hours: | 2,010 |
HYSTER H3.0TX
# H11088
$17,900 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4531 mm |
| Capacity: | 3000 kg |
| Fuel Type: | Diesel |
| Location: | QLD |
| Hours: | 2,445 |
AISLE-MASTER 20SHE
# H12442
$25,000 +gst
| Type: | ARTICULATING MAST |
|---|---|
| Height: | 9052 mm |
| Capacity: | 2000 kg |
| Fuel Type: | BE |
| Location: | QLD |
| Hours: | 6,149 |
HYSTER H4.5FT6
# H1676W
$25,000 +gst
| Type: | IC CBAL 3001 4999 |
|---|---|
| Height: | 4700 mm |
| Capacity: | 4500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | QLD |
| Hours: | 6,761 |
HYSTER N35ZRS2
# H15929
$13,965 +gst
| Type: | BE REACH STAND UP |
|---|---|
| Height: | 6147 mm |
| Capacity: | 1590 kg |
| Fuel Type: | BE |
| Location: | QLD |
| Hours: | 3,986 |
HYSTER LO2.5
# H11629
$2,750 +gst
| Type: | BE ORDER PICKER |
|---|---|
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | BE |
| Location: | QLD |
| Hours: | 4,754 |
HYSTER LO2.0
# H0551N
$2,500 +gst
| Type: | BE ORDER PICKER |
|---|---|
| Capacity: | 2000 kg |
| Fuel Type: | BE |
| Location: | QLD |
| Hours: | 6,364 |
Page 1
of 2
Next



















