Used Forklifts & Equipment
Filter Results
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
YALE GLP20AK
# H14086
$13,000 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4800 mm |
| Capacity: | 2000 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 4,429 |
YALE GDP55VX
# H14038
$37,500 +gst
| Type: | IC CBAL 5000 7999 |
|---|---|
| Height: | 4145 mm |
| Capacity: | 5450 kg |
| Fuel Type: | Diesel |
| Location: | WA |
| Hours: | 2,726 |
HYSTER H2.5TX
# H11165
$14,500 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4550 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 4,889 |
HYSTER H2.5TX
# H11344
$14,000 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4510 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 8,854 |
YALE GLP30TK
# U7715
$14,000 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4035 mm |
| Capacity: | 3000 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 10,254 |
YALE GLP25TKE
# H14215
$12,500 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4590 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 9,138 |
AUSA C250H
# H5571
$50,000 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 3700 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | Diesel |
| Location: | WA |
| Hours: | 718 |
YALE GDP25TH
# H57165
$15,500 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4550 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | Diesel |
| Location: | WA |
| Hours: | 4,398 |
KARCHER KM 130300
# H19493
$33,000 +gst
ON SALE$30,000 +gst
| Type: | SWEEPERSCRUBBER |
|---|---|
| Capacity: | 900 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 453 |
YALE GDP30MX
# H16772
$25,000 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4952 mm |
| Capacity: | 3000 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 670 |
COMBILIFT CB3000
# H16765
$55,000 +gst
| Type: | MULTI DIRECTIONAL |
|---|---|
| Height: | 4952 mm |
| Capacity: | 3000 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 2,198 |
YALE GLP25TK
# H14800
$15,500 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4590 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 3,610 |
YALE GDP50VX
# H14157
$24,500 +gst
| Type: | IC CBAL 5000 7999 |
|---|---|
| Height: | 4700 mm |
| Capacity: | 4000 kg |
| Fuel Type: | Diesel |
| Location: | WA |
| Hours: | 12,355 |
TCM FHG18T3
# H5623
$17,500 +gst
| Type: | IC CBAL 1800 |
|---|---|
| Height: | 3300 mm |
| Capacity: | 1800 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 242 |
TCM FG25T3C
# H5600
$17,500 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4800 mm |
| Capacity: | 1800 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 1,267 |
MITSUBISHI FG18N
# H4804
$15,500 +gst
| Type: | IC CBAL 1800 |
|---|---|
| Height: | 3700 mm |
| Capacity: | 1500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 1,606 |
YALE GDP40VX
# H14818
$27,000 +gst
| Type: | IC CBAL 3001 4999 |
|---|---|
| Height: | 4415 mm |
| Capacity: | 3000 kg |
| Fuel Type: | Diesel |
| Location: | WA |
| Hours: | 3,155 |
YALE GLP25RK
# H14759
$12,000 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4145 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 7,467 |
YALE GDP25UX
# H16469
$17,500 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4800 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | Diesel |
| Location: | WA |
| Hours: | 2,844 |
YALE GDP40VX
# H14380
$33,000 +gst
| Type: | IC CBAL 3001 4999 |
|---|---|
| Height: | 4950 mm |
| Capacity: | 1000 kg |
| Fuel Type: | Diesel |
| Location: | WA |
| Hours: | 200 |
Page 1
of 2
Next



















