Used Forklifts & Equipment
Search Results -
Filter Results
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
YALE GDP40VX
# H14380
$33,000 +gst
| Type: | IC CBAL 3001 4999 |
|---|---|
| Height: | 4950 mm |
| Capacity: | 1000 kg |
| Fuel Type: | Diesel |
| Location: | WA |
| Hours: | 200 |
YALE GDP40VX
# H14381
$37,500 +gst
| Type: | IC CBAL 3001 4999 |
|---|---|
| Height: | 4590 mm |
| Capacity: | 4000 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 577 |
YALE GLP25TKE
# H14447
$14,000 +gst
ON SALE$13,500 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 6040 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 6,661 |
COMBILIFT C4800
# H0932W
$40,000 +gst
| Type: | MULTI DIRECTIONAL |
|---|---|
| Height: | 4530 mm |
| Capacity: | 5000 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 63,343 |
HYSTER H2.5TX
# H12244
$13,500 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 6340 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 6,153 |
YALE GLP20AK
# H14226
$12,500 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4830 mm |
| Capacity: | 1800 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 4,668 |
YALE GDP25UX
# H16491
$20,000 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4800 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | Diesel |
| Location: | WA |
| Hours: | 3,486 |
YALE GDP360EB
# H14004
$105,000 +gst
| Type: | IC CBAL 16000+ |
|---|---|
| Height: | 4560 mm |
| Capacity: | 16000 kg |
| Fuel Type: | Diesel |
| Location: | WA |
| Hours: | 3,516 |
HYSTER H2.5TX
# H10208
$14,500 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4550 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 5,149 |
YALE GLP25TKE
# H14449
$16,000 +gst
ON SALE$14,500 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 6040 mm |
| Capacity: | 1800 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 3,927 |
HYSTER J2.5XN
# H15655
$15,500 +gst
ON SALE$14,250 +gst
| Type: | BE 4 WHEEL |
|---|---|
| Height: | 4950 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | BE |
| Location: | WA |
| Hours: | 5,396 |
HYSTER H3.0XT
# H15456
$15,750 +gst
ON SALE$14,500 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4510 mm |
| Capacity: | 3000 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 98,765 |
HYSTER H3.5TX
# H1859W
$21,000 +gst
| Type: | IC CBAL 3001 4999 |
|---|---|
| Height: | 4315 mm |
| Capacity: | 3500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 5,680 |
YALE GLP35TK
# U1950
$21,500 +gst
| Type: | IC CBAL 3001 4999 |
|---|---|
| Height: | 4340 mm |
| Capacity: | 3200 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 9,401 |
KOMATSU FG40-7
# U7539
$22,000 +gst
| Type: | IC CBAL 3001 4999 |
|---|---|
| Height: | 4000 mm |
| Capacity: | 4000 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 5,821 |
NISSAN P1F2A25DU
# U7390
$15,000 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4500 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 10,000 |
YALE GDP25UX
# H16473
$26,400 +gst
ON SALE$20,000 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4800 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | Diesel |
| Location: | WA |
| Hours: | 940 |
Page 2
of 2
Previous
















