Used Forklifts & Equipment
Search Results -
Filter Results
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
HYSTER H2.5UT
# H16309
$17,000 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4800 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | VIC |
| Hours: | 1,820 |
HYSTER H2.5UT
# U84275
$21,500 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4800 mm |
| Capacity: | 1800 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | VIC |
| Hours: | 52 |
HYSTER H5.0FT
# H5189V
$33,000 +gst
| Type: | IC CBAL 5000 7999 |
|---|---|
| Height: | 4145 mm |
| Capacity: | 5000 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | VIC |
| Hours: | 6,281 |
HYSTER H2.5FT
# H11462
$17,000 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4950 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | VIC |
| Hours: | 3,549 |
HYSTER H4.0FT6
# H13564
$28,000 +gst
| Type: | IC CBAL 3001 4999 |
|---|---|
| Height: | 4250 mm |
| Capacity: | 4000 kg |
| Fuel Type: | LPG - Fortens Advance GM 4.3L - DuraMatch2 |
| Location: | VIC |
| Hours: | 3,870 |
HYSTER H50CT
# H4065Q
$13,500 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4775 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | QLD |
| Hours: | 3,073 |
HYSTER H2.5XT
# H14704
$16,000 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 5645 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | QLD |
| Hours: | 5,738 |
HYSTER H2.5TX
# H11852
$16,150 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 5297 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | QLD |
| Hours: | 2,010 |
HYSTER H3.0TX
# H11088
$17,900 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4531 mm |
| Capacity: | 3000 kg |
| Fuel Type: | Diesel |
| Location: | QLD |
| Hours: | 2,445 |
HYSTER H2.5XT
# H13656
$18,500 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4545 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | SA |
| Hours: | 8,339 |
HYSTER H2.5TX
# H11878
$16,500 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4550 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | SA |
| Hours: | 2,988 |
HYSTER H1.8XT
# H16387
$12,000 +gst
| Type: | IC CBAL 1800 |
|---|---|
| Height: | 5990 mm |
| Capacity: | 1800 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | NSW |
| Hours: | 1,232 |
HYSTER H155FT
# H11352
$45,000 +gst
| Type: | IC CBAL 5000 7999 |
|---|---|
| Height: | 5400 mm |
| Capacity: | 7000 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | NSW |
| Hours: | 2,001 |
HYSTER H2.5TX
# H11111
$14,600 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4550 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | NSW |
| Hours: | 6,532 |
YALE GLP20AK
# H14086
$13,000 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4800 mm |
| Capacity: | 2000 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 4,430 |
HYSTER H2.5TX
# H11165
$14,500 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4550 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 4,889 |
HYSTER H2.5TX
# H11344
$14,000 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4510 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 8,854 |
YALE GLP25UX
# H17399
$19,900 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4800 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | VIC |
| Hours: | 454 |
HYSTER S155FT
# H4639V
$32,000 +gst
| Type: | IC CBAL 5000 7999 |
|---|---|
| Height: | 5600 mm |
| Capacity: | 7500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | TAS |
| Hours: | 14,311 |
HYSTER H5.0FT
# H12734
$42,500 +gst
| Type: | IC CBAL 5000 7999 |
|---|---|
| Height: | 4145 mm |
| Capacity: | 5000 kg |
| Fuel Type: | Diesel |
| Location: | TAS |
| Hours: | 1,287 |
Page 1
of 7
Next



















