Used Forklifts & Equipment
Search Results -
Filter Results
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
Enquire
View Details
HYSTER H2.5TX
# H11111
$14,600 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4550 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | NSW |
| Hours: | 6,532 |
HYSTER H2.5TX
# H11165
$14,500 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4550 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 4,895 |
HYSTER H2.5TX
# H11344
$14,000 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4510 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 8,854 |
HYSTER S155FT
# H4639V
$32,000 +gst
| Type: | IC CBAL 5000 7999 |
|---|---|
| Height: | 5600 mm |
| Capacity: | 7500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | TAS |
| Hours: | 14,311 |
HYSTER H2.5XT
# H13665
$17,000 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4545 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | NSW |
| Hours: | 4,383 |
HYSTER H4.0FT6
# C63757
$22,000 +gst
| Type: | IC CBAL 3001 4999 |
|---|---|
| Height: | 4250 mm |
| Capacity: | 4000 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | SA |
| Hours: | 5,725 |
HYSTER H2.0XTS
# H16715
$19,000 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4830 mm |
| Capacity: | 2000 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | VIC |
| Hours: | 3,267 |
HYSTER H2.0XTS
# H16714
$19,000 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4830 mm |
| Capacity: | 2000 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | VIC |
| Hours: | 3,517 |
HYSTER H5.00DX
# H4727V
$27,000 +gst
| Type: | IC CBAL 5000 7999 |
|---|---|
| Height: | 4095 mm |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | VIC |
| Hours: | 5,599 |
HYSTER H2.5TX
# H15190
$15,000 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4545 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | NSW |
| Hours: | 5,725 |
HYSTER H3.0XT
# H13205
$19,000 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4530 mm |
| Capacity: | 3000 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | NSW |
| Hours: | 3,695 |
YALE GLP30TK
# U7715
$14,000 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4035 mm |
| Capacity: | 3000 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 10,254 |
YALE GLP25TKE
# H14215
$12,500 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4590 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | WA |
| Hours: | 9,138 |
HYSTER H4.5FT6
# H1676W
$25,000 +gst
| Type: | IC CBAL 3001 4999 |
|---|---|
| Height: | 4700 mm |
| Capacity: | 4500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | QLD |
| Hours: | 6,761 |
HYSTER H2.5UT
# H16823
$19,000 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4800 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | SA |
| Hours: | 898 |
HYSTER H2.5XT
# H16281
$20,500 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4585 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | NSW |
| Hours: | 2,442 |
HYSTER H2.50TX
# H12536
$14,000 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4545 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | NSW |
| Hours: | 4,924 |
HYSTER H2.5TX
# H3627Q
$12,000 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4550 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | QLD |
| Hours: | 6,255 |
HYSTER H2.5TX
# H2005N
$12,250 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4011 mm |
| Capacity: | 2000 kg |
| Fuel Type: | LPG |
| Location: | NSW |
| Hours: | 6,772 |
YALE GDP25TH
# H57165
$15,500 +gst
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
|---|---|
| Height: | 4550 mm |
| Capacity: | 2500 kg |
| Fuel Type: | Diesel |
| Location: | WA |
| Hours: | 4,398 |



















